Esimene Dr. Dish korvpalli viskemasin on jõudnud Eestisse!

Tiit Soku Korvpallikool on esimene Eestis, kes on treeningute efektiivsuse tõstmiseks võtnud kasutusele Dr. Dish korvpalli viskemasina - mudeliks All-Star. Lahenduse tootjaks on rahvusvaheliselt tunnustatud Airborne Athletics Inc. (USA), kes on valdkonna üks peamine pioneer.

Viimaste aastate jooksul on erinevad tehnoloogiad (sh nutilahendused) üle maailma kiirelt arenenud ning see on võimaldanud neid ka spordi valdkonnas aina enam kasutusele võtta. Tänaseks on Dr. Dish tooted läbinud põhjaliku uuenduskuuri pakkumaks nii treeneritele kui ka korvpallisõpradele parimat tööriista treeningute kvaliteedi tõstmiseks.

Dr. Dish`i tootevalikus on kolm erinevat mudelit: Dr. Dish Rebel, Dr. Dish Pro ja Dr. Dish All-Star. Toodete põhjaliku võrdluse leiab SIIT. Kõige mitmekülgsemaid võimalusi pakub All-Star - süsteemi on teistega võrreldes ainsana võimalik kasutada ka korvialuse mängu harjutamiseks (pallipüüdevõrgu 180 kraadi pööramise võimalus). Kui sooviks on aga üksnes korvist eemalt visketäpsuse harjutamine, siis soovitame mudelit Pro. Nii All-Star kui Pro sisaldavad lisaks tavafunktsioonidele (nt LCD juhtpaneel, ekraan esiküljel, reguleeritava kõrgusega pallipüüdevõrk, mängijate profiilide loomise võimalus, 19 erinevat eelseadistatud viskekohta, ühest kohast sooritatavate visete arvu määramine jne) järgmist:

  • puldist kaugjuhtimine - treeningtsükli START/STOP ja palli väljasöötmise funktsioonid,
  • tabatud visete lugemine,
  • reaalajas analüütika - sh informatsiooni USB-pulgale salvestamine,
  • nii 2- kui ka 3-punktivisete ja vabavisete eristamine,
  • seotav mobiiliaplikatsiooniga,
  • automaatne informatsiooni "pilve" laadimine,
  • treeningu intensiivsuse jälgimine ja jooksvalt reguleerimine pulsivöö abil,
  • programmeeritavad treeningprogrammid.

Viskemasina treeningutel kasutamine võimaldab pakkuda mitmekülgsemat ja tõhusamat lähenemist igale sportlasele individuaalselt lähenedes. Kas investeeringut viskemasinasse on võimalik tagasi teenida? Jah, sest näiteks viskemasina korpusele on võimalik müüa reklaampinda. Lisaks. Eestis on suvisel ajal paljud saalid tühjana seismas. Spordiklubi või -keskus saab viskemasina kasutamise eest küsida sümboolset tasu.

Tiit Soku Korvpallikool - Dr. Dish All-Star pallimasin - 2016

Tiit Soku Korvpallikool - Dr. Dish All-Star pallimasin - 2016

Legendaarse korvpalluri ja tänase Eesti meeste korvpallikoondise peatreeneri juhitavasse Tiit Soku Korvpallikooli jõudis viskemasin tänu Tiidu headele sõpradele, treeningukaaslastele, kolleegidele ja tuttavatele. Viskemasina üleandmisega tehti kingitus, millega tänati teda märkimisväärse panuse eest Eesti korvpalli arendamiseks. Loodame omalt poolt, et viskemasin motiveerib paljusid noori ning aitab kaasa nende eesmärkide täitumisele nii korvpallis kui ka elus tervikuna.

Kokkuvõttes on meil väga hea meel, et oleme taas saanud Eesti turul esimesena pakkuda ja tutvustada mujal maailmas populaarset kasutuses olevat lahendust. Huvi korral võta kindlasti ühendust - jagame lisainformatsiooni ja hinnainfot.

Dr. Dish ametlik koduleht
Dr. Dish harjutuste kogu
Dr. Dish YouTube`i kanal

Mario Luik | Partner

Mario Luik