Esimene Eesti tennisetreenerite Schöpp ProBounce tennisevaiba kogemus

Märtsi alguses käisime Saksamaal esmakordselt tutvumas Schöpp ProBounce (ITF 3 - medium) tenniseväljaku vaipkattega ning külastasime meie pikaajalise koostööpartneri Schöpp tootmistehast Remscheild`is. Koos Tartu tennisetreenerite Martin Karise (MK Tenniseklubi) ja Taavi Treieriga saime mängida tennist kõvakattele sarnaste mänguomadustega tennisevaibal ning näha lähemalt tennisevaipade tootmistehnoloogiat.

Martin Karis, Taavi Treier ja Ralph Schöpp SRS Sportpark Schöpp ProBounce tenniseväljakul

Martin Karis, Taavi Treier ja Ralph Schöpp SRS Sportpark Schöpp ProBounce tenniseväljakul

Viimase 10 aasta jooksul oleme Eestis kokku rajanud 16 Schöpp Classic Professional tennisevaipkattega tenniseväljakut - 4 väljakut Tondiraba Tennisekeskuses, 2 väljakut Viljandi Tennisehallis, 3 väljakut Viimsi Tennisekeskuses, 4 väljakut Tähtvere Tennisekeskuses, 2 väljakut Pärnu Tennisekeskuses ja 1 eraväljak.

Schöpp ProBounce on uue generatsiooni toode, mida loodame juba käesoleval aastal Eestis tennisehuvilistele mängimiseks tutvustada. Tegemist on tennisevaipade turul unikaalse lahendusega, millega on Schöpp`i eesmärk pakkuda eelkõige tõsisematele tenniseharrastajatele, kuid ka professionaalsetele tennisemängijatele autentset tennisekogemust. Arendustöö tulemusena on Schöpp ProBounce`iga saavutatud järgmine:

  • stiilne, struktureerimata tugev pinnakate
  • universaalsed tennisemängule omased tunnused
  • perfektne kõrge palli põrge
  • loomulik põrge slice`i ja top spin`i korral
  • täiendav Comfort aluskiht annab väljakule elastsuse
  • materjalist tulenev heli neelduvus tagab tenniseväljakul madala mürataseme
  • vaba tennisejalatsi valik
Spordiareenid_Schöpp_külastus_2017 (2)

Schöpp ProBounce`iga saime esmakordselt kokkupuute Altenkirchenis asuvas SRS Sportpark`is, kus neljal vaipkattega tenniseväljakul mängitakse alates 2011. aastast näiteks 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga naiste tenniseturniiri AK Ladies Open. Martin kirjeldab oma kogemust järgmiselt: "Schöpp ProBounce vaipkate on Eesti tennisesõbrale uudne kogemus. Vaipkattega tenniseväljak, mille omadused sarnanevad pigem kõvakattega tenniseväljakule, kus põrge on aeglasem ja kõrgem. Katte omadused võimaldavad kasutada erinevaid vinte, mis muudab mängu, tänapäeva tennisele kohaselt, mitmekülgseks ja mänguliseks. Sobilik väljakukate treenimiseks nii tippsporti pürgivale noorele, kui ka igas vanuses harrastusmängijale." Taavi lisab kinnitavalt: "See vaip on kindlasti mitmekülgsem ning lähedasem kõva ja saviliivakattele kui teised tennisevaibad - natuke aeglasem, pall põrkab tunduvalt ülespoole ning selle katte peal toimib löökidest kindlasti top spin ja servil kick paremini."

Schöpp`i tootmistehases koos ettevõtte asutaja ja omaniku Ralph Schöpp`iga

Schöpp`i tootmistehases koos ettevõtte asutaja ja omaniku Ralph Schöpp`iga

Täpsema informatsiooni saamiseks Schöpp`i tennisevaipade kohta ja tootenäidistega tutvumiseks võta meiega ühendust. Martin ja Taavi on täiendavalt valmis rääkima oma tennisemängu kogemusest Schöpp ProBounce`il. Tennisevaipade tootjat Schöpp ning nende poolt pakutavaid tooteid tutvustav pikem postitus saab meie seinale lisatud juba lähiajal.

Olulisemad viited:

Mario Luik | Partner

Mario Luik