Eesti esimesed padel väljakud on rajatud!

2017. aasta kevad ja suvi on meie jaoks möödunud töö tähe all. Paari kuu jooksul oleme rajanud mitmeid unikaalseid spordiväljakuid ja tarninud spetsiifilist spordiinventari. Lisaks oleme aidanud Eestisse tuua uue spordiala - padel!

Rocca al Mare Padelikeskus - Euronix Sport & Piresma - 2017

Rocca al Mare Padelikeskus - Euronix Sport & Piresma - 2017

Juuli keskel lõpetasime töö Rocca al Mare Padelikeskuses, kuhu koostöös Euronix Sport (Hispaania) ja Piresma (Soome) paigaldajatega panime püsti 3 pool-panoraam padeli väljakut ja 1 täis-panoraam padeli väljaku. Tegemist on läbi meie spordiajaloo esimeste padel väljakutega Eestis. Padelikeskus saab lõplikult valmis septembri lõpuks. Suurejooneline padelikeskuse avamisüritus toimub 2. septembril. Lisainfo: www.padeliklubi.ee

Mõisaküla jõulinnak - SS Jõulinnakud - 2017

Mõisaküla jõulinnak - SS Jõulinnakud - 2017

Vahepeal on kerkinud ka mitmed jõulinnakud. Rajasime eritellimusel välitreeningpargid Kohtlasse, Mõisakülla, Mätasseljale ja Lobisse. Neist viimased on esimesed koduhoovi jõulinnakud Eestis. Meie rõhuasetus on jätkuvalt jõulinnaku vastupidavusel ning ka sobivusel oma keharaskusega treeningute läbiviimiseks. Pikemalt kirjutasime jõulinnakutest ühes varasemas seina postituses - loe SIIT.

Tähtvere Tennisekeskus - Universal Sport - 2017

Tähtvere Tennisekeskus - Universal Sport - 2017

Edukalt oleme jätkanud meie pikaajalise koostööpartneri Universal Sport tenniseinventari pakkumist. Tähtvere Tennisekeskus sisustas kõik oma väliväljakud roheliste mängijate pinkidega ning lisaks ka vajaliku hooldusinventariga. Mitmetele eraklientidele oleme selle kevade ja suve jooksul tarninud nii tenniseposte, tennisevõrke, väiksemat inventari kui ka pallikahureid.

Lobi tennisesein - Universal Sport - 2017

Lobi tennisesein - Universal Sport - 2017

Juuni keskel alustasime betoonvundamendi rajamist 12m pikkusele ja 3m kõrgusele tenniseseinale Põhja-Eesti rannikul Lobi külas asuvale kodusele tenniseväljakule. Juuli alguses saime seina edukalt püsti pandud. Tegemist on esmakordselt Eestis antud lahenduse kasutamisega!

Türisalu koduhoovi korvpalliväljak - Sport Court - 2017

Türisalu koduhoovi korvpalliväljak - Sport Court - 2017

Oleme jätkuvalt veendunud, et meie kliimas on spordiväljaku rajamiseks sobiv kasutada plastikkatet. Paigaldasime plastikkatte Türisalus koduhoovi korvpalliväljakule - alus unikivist. Lisaks panime püsti karastatud klaasist tagalaua ja vedrurõngaga korvpallikonstruktsiooni. Tulemus sai super!

Küsimuste korral toodete või projektide kohta võta julgelt meiega ühendust ning vahetame mõtteid!

Mario Luik | Partner

Mario Luik