Meie tehtud tööde ülevaade

Rocca al Mare Padelikeskus - Euronix Sport & Piresma - 2017

Esimesed padel väljakud Eestis! Rocca al Mare Padelikeskusesse said püsti pandud 3 pool-panoraam padeliväljakut ja 1 täis-panoraam padeliväljak. Täname veelkord kõiki osapooli, kes on aidanud padeli Eestisse tuua!

Türisalu koduhoovi korvpalliväljak - Sport Court - 2017

Esimene Sport Court PowerGame plastikkattega rajatud koduhoovi 3on3 korvpalliväljak Eestis! Eritellimusel toodetud 1,6m pikkuse projektsiooniga korvpallikonstruktsioon Sportservice`ilt. Plastikkate sai paigaldatud unikivist aluskattele.

Mätasselja jõulinnak - SS Jõulinnakud - 2017

Erilahendusena loodud koduhoovi jõulinnak Saaremaale. Lisaks sai kliendile üle antud TRX-paelte komplekt, millega saab muuta oma keharaskusega treeningud veelgi mitmekülgsemaks. Jõulinnaku värvilahendus tulenes ümbritsevast keskkonnast ning majade värvusest. Jõudu!

Lobi jõulinnak - SS Jõulinnakud - 2017

Esimene koduhoovi jõulinnak Eestis! Jõulinnak sai disainitud lähtuvalt kliendi soovidest. Kaldredel, lõuatõmbetoru, rööbaspuud ning kõhulihastepink sobivad igale koduõuele nii treeningutega alustavale kui ka juba edasijõudnule kasutamiseks. Täiendavalt sai kliendile üle antud TRX-paelte komplekt ning ka konksudega kõhulihaste pink, mida saab vastavalt vajadusele kaldredeli torude peale asetades kasutada. Jõudu!

Lobi tennisesein - Universal Sport - 2017

Rajasime eratenniseväljakule 12m pikkuse ja 3m kõrguse tennise harjutusseina. Tööd algasid tootja poolt nõutud betoonvundamendi valamisega. Tegemist on esmakordselt antud lahenduse Eestis püstitamisega. Looduskaunis kohas asuvale tenniseväljakule sobib antud toode suurepäraselt!

Tähtvere Tennisekeskus - Universal Sport Tenniseinventar - 2017

2017. aasta suvel avas Tähtvere Tennisekeskus uued välitenniseväljakud. Aitasime meie pikaajalisel koostööpartneril väljakud sisustada sobivate mängijatepinkide ning vajaliku hooldusinventariga.

Mõisaküla jõulinnak - SS Jõulinnakud - 2017

Mõisaküla Noortekeskus H.E.L.A.R. seisab selle eest, et kohalikel ja ümberkaudsetel noortel oleks võimalik Mõisakülas oma vaba aeg liikudes sisustada. PRIA toetusel rajasime Mõisakülla ühe kõige rohkem erinevatest treeningelementidest koosneva jõulinnaku. Täname projekti eestvedajaid mitmekülgse abi eest ning soovime treenijatele rohkelt indu treeninguteks!

Kohtla jõulinnak - SS jõulinnakud - 2017

Järjekordne mitmekülgset oma keharaskusega treeningut võimaldav Eestis disainitud ja toodetud jõulinnak sai püsti pandud Kohtla Vallavalitsuse tellimusel. Soovime kõigile treenijatele omalt poolt koos SS Jõulinnakud tiimiga jõudu ning inspiratsiooni jõulinnakut pidevalt töös hoida!

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum - "Kõik mängu!" Taraflex Surface spordipõrandad - 2017

Paigaldasime Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseumisse "Kõik mängu!" elamusnäitusel autentse keskkonna loomiseks sportpõrandakatted - kunstmurukatte koos pehmendava aluspõhjaga minijalgpalliväljaku ruumi sisustamiseks ning vastupidava Gerflor Taraflex Surface katte korv- ja võrkpalliruumi, käsipalliruumi ning üldalale.

Risti põhikool - Barlinek Sport Extreme parkettpõrand - 2017

Vahetasime märtsis koostöös Padise Vallavalitsusega välja Risti Põhikooli amortiseerunud võimla põranda. Töö sisaldas endas vana põranda ülesvõtmist ja utiliseerimist, aluspinnase viimistlemist ning spetsiaalselt spordisaalidesse kasutamiseks mõeldud parkettpõranda Sport Extreme paigaldamist ja joonimist (korvpall, võrkpall ja käsipall).

Tiit Soku Korvpallikool - Dr. Dish All-Star pallimasin - 2016

Eesti korvpallikoondise peatreener, legendaarne korvpallur, tegus korvpalliedendaja ja korvpallikooli eestvedaja Tiit Sokk sai oma kauaaegsetelt sõpradelt, kolleegidelt ja toetajatelt kingituseks Dr. Dish All-Star (USA) pallimasina. Turul omalaadsete seas kõige mitmekülgsemate võimalustega pallimasin võimaldab efektiivsemalt treeninguid läbi viia ja aitab kindlasti kaasa paljude noormängijate kiiremale arengule ning visketäpsuse paranemisele.

Voore koduväljak - erinev spordiinventar - 2016

Suve lõpetasime Voorel koduse spordiväljaku sisustamisega erineva spordiinventariga. Tarnisime tennise- ja jalgpalliinventari meie kauaaegse koostööpartneri Universal Sport (Court Royal) poolt. Korvpallikonstruktsioonid paigaldasime koostöös Sportservice`i ja TeedEst`iga. 

Kihnu spordiväljak - Sport Court PowerGame - 2016

Sügise hakul renoveerisime Kihnu Vallavalitsuse tellimusel koostöös Rein Arendus OÜga Kihnu saarel Linakülas asuva avalikult kasutatava tenniseväljaku. Amortiseerunud kõvakattega väljak sai esmalt puhastatud ning tasandatud. Seejärel ladusime väljakule 670m2 Sport Court PowerGame plastikkatet, millega värskendasime väljaku nii tennise- kui ka võrkpallimänguks. Antud toode omab nii ITF kui ka FIVB tunnustust. Väljakule tarnisime ka portatiivsed universaalsed postid Universal Sport`ilt, mis võimaldavad spordiväljakut mitmekülgselt kasutada. Loodame, et uus sportlastele turvaline ja atraktiivne väljak leiab laialdast kasutamist ning kohalike kui ka külaliste poolt.

Hageri korvpalliväljak - korvpallikonstruktsioonid Titanas 120 - 2016

Üks tore korvpalliväljak Hageris sai endale EuroAtletase korvpallikonstruktsioonid Titanas 120.

Voka jõulinnak - SS Jõulinnakud - 2016

2016. aasta augustis realiseerus koostöös SS Jõulinnakud meeskonnaga üks esimesi Eestis välja arendatud spetsiaalse jõulinnaku rajamise projekt. Toila Vallavalitsuse tellimusel said punase ja halli värvikombinatsiooniga oma keharaskusega treeninguks mõeldud treeningelemendid paigaldatud Voka Spordihoone hoovi korvpalliväljaku kõrvale. Paigaldustööle aitasid kaasa ka kohalikud noored, kellele loodame jätkub jõulinnakust aastateks rõõmu ja väljundit oma sportliku vormi arendamiseks.

Nõmme koduväljak - kunstmurukate - 2016

Koostöös InfraRoad`i, G-Floors`i ja Rein Arendus`ega aitasime rajada koduväljaku tennisemängu harjutamiseks. Ca 120m2 kunstmurukatet sai paigaldatud kinnistu nurka betoonist valatud tennise harjutusseina ette. Viimast aitasime ka värvimise ja märgistamisega sobivaks viimistleda.

Madsa Spordibaas - Foeldeak JUDO MATID - 2016

Suve hakul sisustasime Madsa Spordibaasi võimlemissaali väga kõrgelt tunnustatud Saksamaa tootja Foeldeak`i judo mattidega. Tartu Spordiselts Kalev soetas kokku 38 kunstnahast (kate ja küljed) judo matti mõõtudega 2m x 1m x 40mm, värvuseks tumesinine ning tugevuseks "keskmine (RG240)".

 

Rocca al Mare Tennisekeskus - Universal Sport, Huck ja Z+M tenniseinventar - 2016

2016. kevadel rajas Rocca al Mare Tennisekeskus 6 uut kunstmurukattega välitenniseväljakut. Varustasime väljakud vajaliku inventari (postid, võrgud, üksikmängu postid, kesklindid, seisulugejad), foonide ja spordiväljakutel välitingimustes kasutamiseks sobivate kelladega. Kõige ägedamad väliväljakud Eestis!

Kääriku Spordikeskus - Sport Court PowerGame - 2016

2016. aasta kevadel sai Kääriku Spordikeskus endale uute spordiväljakute kompleksi juurde Sport Court PowerGame modulaarse plastikkattega korvpalli-, käsipalli- ja võrkpalliväljakud (kokku ca 1200m2). Vinge projekt veel vingemas värskenduskuuri läbi viimas spordikeskuses. Spordiinventari tarnis Sportservice.

Sillamäe Kutsekool - EuroAtletas ja Elan spordiinventar - 2016

2016. aasta esimene suurem spordiinventari projekt realiseerus Sillamäe Kutsekoolis, kus sisustasime multifunktsionaalse halli erineva spordiinventariga - paigaldasime seintele kokku 6 reguleeritava kõrgusega korvpallikonstruktsiooni, lakke ronimisköie ja võimlemisrõngad, seintele varbseinad ning võrkpallipostid. Lisaks tarnisime rööbaspuud, lõuatõmbamise kangid, võrkpallivõrgu koos antennidega, võimlemispingid ja -matid ning viimaste mugavamaks transportimiseks ka mattide käru. Suureks väljakutseks kujunes olemasoleva ripplae alla automaatikaga eralduskardina paigaldamine, mille teostasime aga edukalt koostöös Elan`i (Sloveenia) tehnikuga. Projekti elluviimist aitas spordiinventari montaaži osas Rein Arendus OÜ.

Rocca al Mare Tennisekeskus - Universal Sport (Court Royal) tenniseinventar - 2016

Populaarses Rocca al Mare Tennisekeskuses valmisid 2016. aasta jaanuaris 5 uut kõvakattega väljakut. Meie varustasime uue PVC tennisehalli Universal Sport`i (Court Royal) tenniseinventariga - võrgud, postid, üksikmängu postid, kesklindid, seisulugejad, mängijate pingid, suured kellad ja vahevõrgud. Vahevõrkude paigaldamisel tegime operatiivselt koostööd meie hea partneri Rein Arendus OÜ`ga.

Kääriku Spordikeskus - EuroAtletas ja Universal Sport spordiinventar - 2015

Aitasime Kääriku Spordikeskusel ettevaatavalt 2016. aasta suvele sisustada uusi rajatavaid spordiväljakuid. Tarnisime erinevaid palle, reketeid, lauatenniselauad, teisaldatavad sulgpallipostid ja Playmate tennise pallikahuri.

Viimsi Tennisekeskus - Schöpp Classic Professional - 2015

Paigaldasime Viimsi Tennisekeskusesse kaks uut Schöpp Classic Professional tennisevaipkattega väljakut. Nüüd saab seal juba kokku kolmel Schöpp`i vaibal tennist mängida. Väljakud varustasime Universal Sport`i tenniseinventariga - postid, võrgud, kesklindid ja üksikmängu postid.

Madsa Spordibaas - korvpallikonstruktsioonid Titanas 120 - 2015

Tartu Spordiselts Kalev paigaldas neile kuuluvasse Madsa Spordibaasi korvpalliväljaku uuendamiseks kaks Titanas 120 korvpallikonstruktsiooni. Tule Madsale palli mängima!

Tuksi Tervise- ja Spordikeskus - Sport Court PowerGame - 2014

Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses on kasutusel kaks modulaarset plastikkatet. Üks nendest on varasemalt Kino Kosmose juures asunud platsidest. Teine paigaldati algselt Haapsallu. Nostalgia - kõik Tuksi korvpalli mängima!

Viimsi Spordihall (täna Viimsi Tennisekeskus) - Schöpp Classic Professional - 2013

2013. aastal paigaldasime esimese Schöpp Classic Professional tennisevaipkatte Viimsi Spordihalli. Väljak on sellest ajast saati olnud pidevalt kasutuses ning näeb tänagi välja nagu uus!

Tondiraba Sulgpallihall - Taraflex Sport M Evolution - 2013

Tondiraba Sulgpallihalli 8 sulgpalliväljakut said koostöös G-Floors OÜ`ga Taraflex`i spordiväljakukatte 2013. aastal.

Tondiraba Tennisekeskus - Schöpp Classic Professional - 2013

Paigaldasime 2013. aastal paralleelselt Tondiraba Sulgpallihalli projektiga Tondiraba Tennisekeskusesse 3 olemasoleva vaipkatte kõrvale 4nda Schöpp Classic Professional veluurvaiba.

Vabaduse väljak - Sport Court PowerGame - 2010-2013

Modulaarne Sport Court PowerGame spordiväljakukate on leidnud mitmeid kordi kasutamist Vabaduse väljakul toimunud üritustel.

Snelli Staadion - Sport Court PowerGame - 2011

2011. aastal Snelli Staadioni kõrvale paigaldatud kaks Sport Court PowerGame modulaarset spordiväljakukatet on jätkuvalt atraktiivsed ja pallurite seas tunnustatud. Korvpallikonstruktsioonid Sure Shot`ilt. Tellijaks Tallinna Spordi- ja Noorsooamet.

Tehvandi Spordikeskus - Sport Court PowerGame - 2010

Multifunktsionaalne spordiväljak Tehvandi Spordikeskuses valmis 2010. aastal. Sport Court PowerGame välispordiväljakukate paigaldati aiaga ümbritsetud alale, mis loob kompaktse ja turvalise sportimise keskkonna. Meie poolt väljakule ka korvpallikonstuktsioonid.

Kangru korvpalliväljak - Sport Court PowerGame - 2010

Kangru korvpalliväljak Kiili vallas sai puitväljakust aluskatte, mille peale paigaldasime Sport Court PowerGame modulaarse katte. Portatiivsed korvpallikonstruktsioonid SportGrupa`lt.

Viljandi Tennisehall - Schöpp Classic Professional - 2009

Paigaldasime Viljandi Tennisehalli 2 Schöpp`i tennisevaipa. Inventar Universal Sport`ilt.

Pärnu Tennisekeskus - Schöpp Classic Professional - 2009

Paigaldasime Pärnu Tennisekeskusesse 2 Schöpp Classic Professional tennisevaipkatet.

Tartu Tamme staadion - Sport Court PowerGame - 2008

Tartu Tamme Staadionist sai üks esimesi Sport Court PowerGame välisväljakukatte omanikke Eestis. Paigaldasime olemasolevale asfaltaluskattele 2 kõrvuti asetsevat väljakut. Tamme staadioni korvpalliväljakud on tänaseni väga populaarsed ning igal suvel mängib seal sadu korvpallihuvilisi. Tellijaks Tartu Linnavalitsus.

 

Tondiraba Tennisekeskus - Schöpp Classic Professional - 2008

Tondiraba Tennisekeskus sai 2008. aastal esimesed 3 Schöpp Classic Professional tennisevaipa. Väljakud on olnud kõik need aastad väga intensiivselt töös!

Tähtvere Tennisekeskus - Schöpp Classic Professional - 2008

Tähtvere Tennisekeskus oli üks esimestest, kes võttis Eestis kasutusele Schöpp`i tenniseväljakute rajamiseks mõeldud veluurvaiba. Paigaldasime uude tennisehalli 3 Schöpp Classic Professional tennisevaipkatet, mis näevad tänaseni välja kui uued! Lisaks said tennisekeskusesse üles pandud Schöpp`i pallikardinad. Vajalik inventar Universal Sport`ilt.

Kino Kosmose korvpalliväljakud - Sport Court PowerGame - 2007

Sport Court PowerGame`i tutvustati esmakordselt just Kino Kosmose väljakutel (täna parkla). Sini-must-valge väljak asub täna Tuksi Tervise- ja Spordikeskuses.